چهارشنبه 30 مهر 1399
ورود به نخ و نقشه شهریار
 » درباره ما

درباره ما

نخ و نقشه شهریار به عنوان مرکز تخصصی تولید نخ و نقشه تابلو فرش در سال 1387 با هدف ارائه راهکارهای آسان و مطمئن در زمینه ی بافت تابلو فرش و کمک به توسعه صنایع دستی و هنری كشور و اشتغال زایی، در نزدیکی شهر تبریز در شهر سردرود که معروف به پایتخت تابلو فرش جهان میباشد، فعالیت خود را آغاز کرد. نخ و نقشه شهریار دارای سابقه 12 ساله در زمینه تولید تابلو فرش میباشد.

 

نخ و نقشه شهریار از زبده ترین متخصصان در زمینه های مربوط به بافت تابلوفرش استفاده میکند و محصولات تولیدی از بهترین کیفیت برخوردار میباشد و در تولید آنها از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود. در نخ و نقشه ای که به دست شما میرسد نیز از بهترین مواد اولیه استفاده شده است و مطمئن باشید شرکتی که در پایتخت تابلو فرش جهان فعالیت میکند محصولات کم کیفیت عرضه نمیکند.

 
 
بسته های ارسالی شامل موارد زیر میباشند:

نقشه های کامپیوتری بافت تابلو فرش (عددی)
نخ های مرینوس درجه یک و ابریشم های بافت تابلو فرش ( ارسال ابریشم فقط در صورت استفاده از ابریشم در طرح میباشد که در طرح های نخ و نقشه شهریار معمولا از تعدادی رنگ ابریشم استفاده میشود )
پود ضخیم و نازك تابلو فرش
چله نخ ( با سفارش مشتری و پرداخت هزینه اضافی، نخ ابریشم به جای نخ چله ارسال میشود)
 

در صورت درخواست مشتری دار بافت تابلوفرش نیز با هزینه جداگانه ارسال میشود. دارهای فلزی زیبا و سبک و در عین حال بادوام که بوسیله دستگاههای تمام اتوماتیک چله کشی و گلیم بافی و آماده سازی میشوند.

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید. پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

Template Designer: Morteza Soltani
Copyright ©2016-2020 ShahriyarCarpet.ir , All Rights Reserved