شنبه 9 مرداد 1400
ورود به نخ و نقشه شهریار
 » درباره ما

درباره ما

نخ و نقشه شهریار به عنوان مرکز تخصصی تولید نخ و نقشه تابلو فرش در سال 1387 با هدف ارائه راهکارهای آسان و مطمئن در زمینه ی بافت تابلو فرش و کمک به توسعه صنایع دستی و هنری كشور و اشتغال زایی، در نزدیکی شهر تبریز در شهر سردرود که معروف به پایتخت تابلو فرش جهان میباشد، فعالیت خود را آغاز کرد. نخ و نقشه شهریار دارای سابقه 12 ساله در زمینه تولید تابلو فرش میباشد.

 

نخ و نقشه شهریار از زبده ترین متخصصان در زمینه های مربوط به بافت تابلوفرش استفاده میکند و محصولات تولیدی از بهترین کیفیت برخوردار میباشد و در تولید آنها از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود. در نخ و نقشه ای که به دست شما میرسد نیز از بهترین مواد اولیه استفاده شده است و مطمئن باشید شرکتی که در پایتخت تابلو فرش جهان فعالیت میکند محصولات کم کیفیت عرضه نمیکند.

 
 
بسته های ارسالی شامل موارد زیر میباشند:

نقشه های کامپیوتری بافت تابلو فرش (عددی)
نخ های مرینوس درجه یک و ابریشم های بافت تابلو فرش ( ارسال ابریشم فقط در صورت استفاده از ابریشم در طرح میباشد که در طرح های نخ و نقشه شهریار معمولا از تعدادی رنگ ابریشم استفاده میشود )
پود ضخیم و نازك تابلو فرش
چله نخ ( با سفارش مشتری و پرداخت هزینه اضافی، نخ ابریشم به جای نخ چله ارسال میشود)

نرم افزار اندروید نقشه خوان صوتی 
 

در صورت درخواست مشتری دار بافت تابلوفرش نیز با هزینه جداگانه ارسال میشود. دارهای فلزی زیبا و سبک و در عین حال بادوام که بوسیله دستگاههای تمام اتوماتیک چله کشی و گلیم بافی و آماده سازی میشوند.

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید. پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

Copyright ©2016-2020 ShahriyarCarpet.ir , All Rights Reserved