پنجشنبه 20 بهمن 1401
ورود به نخ و نقشه شهریار

قوانین و مقررات نخ و نقشه شهریار

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات نخ و نقشه شهریار به دقت مطالعه فرمایید.

 

ورود کاربران به وب‏‌سایت نخ و نقشه شهریار، هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط نخ و نقشه شهریار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و همچنین نحوه استفاده از سایت و خدمات آن است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از طرف کاربر میباشد.

 

توجه کنید که کلیه اصول و رویه‏‌های نخ و نقشه شهریار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 

فروشنده در اینجا فروشگاه نخ و نقشه شهریار

 

مشتری (یا کاربر) در اینجا شخص حقیقی سفارش دهنده

 

- فروشنده به اطلاعات شخصی و فردی خریدار احترام گذاشته و از آنها در حد اختیار و توان مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی می‌نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نمیدهد.

- در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب کاربری و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 

- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد

- فروشنده همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در سایت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش‌، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشنده محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

- فروشنده مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید اقدام و فروش خود را متوقف کند. حق قطع فروش کل و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشنده محفوظ است.

- در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای فروشنده محفوظ است. فروشنده در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت نخ و نقشه شهریار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

- خریدار باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشنده جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

- خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت آماده به ارسال نمیتواند درخواست انصراف سفارش را نماید.

- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

 

- فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده است و طبق شرایط، برای خریدار ارسال نماید.

- فروشنده همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (پس از ارسال محصول و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشنده تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به نخ و نقشه شهریار اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات به نخ و نقشه شهریار ارسال شود. 

- فروشنده موظف است در صورت معیوب بودن کالا، کالای سالم و بی عیب را در کوتاهترین زمان ممکن برای خریدار بدون دریافت هیچ گونه هزینه ارسال نماید.

- کالا خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) میباشد و تنها در صورت مغایرت یا معیوب بودن، کالا برگشت داده شده و کالای سالم ارسال میشود. که هزینه برگشت و ارسال دوباره بر عهده فروشنده میباشد.

- لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

 

- فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با کالای خریداری شده نمیباشد.

 

- هزینه ی ارسال سفارش به عهده خریدار میباشد.
 
- نحوه ارسال موارد سفارشی در اولويت اول به انتخاب خريدار و در صورت عدم امكان ارسال ، به يكي از طرق ممكنه از قبيل پست، سامانه اتوبوسرانی، باربری بين شهری، راه آهن یا هواپيمایی به مقصد فرستاده خواهد شد.
- مدت زمان ارسال بستگی به آماده بودن موارد سفارش در انبار داشته و از 48 ساعت تا 10 روز متغير میباشد و چنانكه بدليل كمبود مواد اوليه مدت زمان ارسال از 20 روز گذشت ، تمامی وجوه دریافتی به شماره حساب اعلام شده توسط مشتری عودت داده خواهد شد.
- فروشنده تنها متعهد به ارسال سفارشات و ارائه اسناد مربوط به ارسال میباشد و پيگيری سفارش از واحد مسئول تحويل سفارش ائم از پست و يا سيستم هاي ديگر به عهده خريدار مي باشد.

- مقدار نخ و مصالح همراه نقشه ها 20% بيشتر از مقدار لازم برای بافت طرح ها بوده و چنانكه مصرف كننده الگو را رعايت نكرده و مواد مصرفی را حيف و ميل كند هزينه مربوط به درخواست موارد مورد احتياج را بايد بپردازد.
براي طرح درخواست موارد كم آمده مثل نخ بافت، مشتری باید نمونه نخ را به آدرس پستی فروشنده پست كند و پس از كسب اطلاع از هزينه مربوطه، وجه آن را به حساب فروشنده واريز و شماره فيش را از طریق فرم تماس با ما، ارسال نمايد.
بدليل اينكه كار رنگرزی با وجود مدرنترين تجهيزات رنگرزی روز انجام میگيرد ولی به هيچ وجه امكان رنگرزی 100 درصد دقيق عين نمونه امكان پذير نيست و هميشه مقدار ناچيزی تفاوت بين رنگ درخواستی و ارسالی وجود دارد و اين امری طبیعی است و فروشنده در قبول يا رد درخواست متقاضی مختار است.

 

©  کلیه محتویات سایت نخ و نقشه شهریار شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت نخ و نقشه شهریار تعلق دارد.

 

شریط بالا ممکن است تغییر یابد. خریدار باید همواره با مراجعه به این صفحه از شرایط مطلع باشد!

 

ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است و حق اعتراض را از خود سلب مینماید.

 

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید. پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

Copyright ©2016-2020 ShahriyarCarpet.ir , All Rights Reserved