سه شنبه 5 مرداد 1400
ورود به نخ و نقشه شهریار
 » تبدیل عکس به تابلو فرش

تبدیل عکس به تابلو فرش

تبديل عکس پدر، مادر، همسر، فرزندان شما به تابلوفرش دستباف
تبديل عکس مراسم عروسی، تولد و ... شما به تابلو فرش دستباف
بهترين هديه برای هر شخص ديدن تابلوفرشی از چهره اش می باشد
 
اگر می خواهيد عکس مورد دلخواه خود (عکس پدر، مادر، همسر و فرزندان و ...) را برای خود و آيندگان به يادگار بگذاريد کافيست که عکس را به توليدی شهریار تحويل داده تا ما پس از طی مراحل طراحی ، رنگرزی و بافت عکس دلخواه شما را در قالب تابلو فرش دستباف تقديم حضورتان نمايیم. همچنین میتوانید مرحله بافت را خودتان بر عهده بگیرید.
ثبت لحظه ها با ظهور دوربين های عکاسی بوجود آمد آدميان برای ثبت لحظات زيبای خود گرايش زيادی به سمت دوربين های عکاسی داشتند کمتر کسی هست که در خانه خود چندين آلبوم عکس از لحظات گذشته اش نداشته باشد معمولا وقتی که دور هم جمع می شويم آلبوم عکس هايمان را می آوريم و ورق های آلبوم را يکی يکی با لبخندهای کوچک ورق می زنيم. آه .. يادش بخير.
اما بهترين استفاده ای که می توان از اين لحظات با ارزش برد تبديل عکس های مورد دلخواهتان به تابلو فرش دستباف است. زيباترين و با ارزش ترين اثر از لحظاتمان که با گذشت زمان ارزش بيشتری پيدا می کند.

گروه توليدی شهریار مفتخر است که با تبديل عکس مورد دلخواهتان به تابلوفرش دستباف باعث خشنودی و شادکامی شما باشد. مهمترين مسئله برای تبديل عکس به تابلوفرش امنيت عکس شماست. اولين قدم برای سفارش تبديل عکس شخصيتان به تابلو فرش فردی است که می خواهيد عکستان را به او سپرده تا فرايند طراحی طی شود. امنيت عکس شما در اولويت کاری ماست طرح هايی که در گالری نخ و نقشه مشاهده می کنيد قبل از تبديل به تابلو فرش، عکس هايی بودند که توسط گروه طراحی به نقشه تبديل شده اند. دومين مسئله اطمينان خاطر شما از کيفيت طراحی، رنگرزی و بافت تابلو فرش و استفاده از مواد اوليه مرغوب می باشد. کيفيت منحصر بفرد تابلو فرش های توليد شده در کارگاه ما حاصل بهره گيری از تجربه های بافندگان و طراحان می باشد.
فرآيند تبديل عکس به تابلوفرش دستباف:
تبديل عکس به نقشه کدبندی شده و تهيه پالت رنگ توسط طراحان مجرب
رنگرزی نخ های مورد استفاده در تابلوفرش با استفاده از رنگها و مصالح درجه 1
بافت و پرداخت تابلوفرش در کارگاه توليدی توسط بافنده های مجرب ( یا بافت توسط خود شما )

با توجه به اينکه تعرفه سفارش بافت نسبت به عکس مورد نظر (تک چهره يا چند چهره، رنگی يا طيفی و ...)، مواد اوليه مورد استفاده (چله ابريشم يا پنبه، خامه کرک يا پشم و ...) و بافت ( ريز بافت يا معمولی) متغير است، برای آگاهی از تعرفه تبديل عکس دلخواهتان به تابلوفرش با ما تماس بگیرید. 
 
 
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید. پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

Copyright ©2016-2020 ShahriyarCarpet.ir , All Rights Reserved