شنبه 9 مرداد 1400
ورود به نخ و نقشه شهریار
 »  » تغییر رنگ بندی طرح های نخ و نقشه
  • تاريخ : 99/6/24
  • موضوع : بلاگ
  • بازديد : 551

آیا شما هم دنبال تابلو فرشی هستین که با تم رنگی و دکوراسیون خونتون همخوانی داشته باشه؟ تو این نوشته به این نیاز و سوال شما پاسخ می‌دهیم.

 

تزئین دکوراسیون منزل با تابلو فرش دستباف

 

مهم ترین موضوع تعیین کننده در هنر تابلو فرش دستباف، سلیقه و ذائقه هنری مشتری می‌باشد. با ده ها منطق و دیدگاه می‌توان نخ و نقشه ها را رنگرزی کرد. اما مهم ترین منطق شرکت نخ و نقشه شهریار نوین سلیقه و خواسته مشتری است. از این رو شرکت شهریار نوین تعدادی از طراحان ماهر فتوشاپ که خصصی در زمینه تابلو فرش دستباف نیز دارند را گرد هم آورده تا تغییراتی که خواسته مشتریان است حدالامکان در کلیت رنگبندی طرح های نخ و نقشه با هزینه کم ایجاد کنند.

 

شما برای استفاده از این امکان، میتوانید عکس طرحی را که انتخاب کرده اید را به شماره مندرج در سایت، در واتساپ ارسال کنید و همچنین تغییرات مد نظر خود را برای ما بنویسید. پس از بررسی موضوع، هزینه لازم و امکان یا عدم امکان تغییرات برای شما از طریق واتساپ اعلام می‌شود.

 

لازم به ذکر است ایجاد تغییرات کلی مانند تغییر نور، افزایش یا کاهش غلظت رنگ های مختلف در کل تابلو فرش، افزایش یا کاهش تعداد رنگ ها در کل تابلو فرش، یا تغییر جزئی رنگ قسمت مدنظر شما و... از تغییراتی هستند که امکان اعمال آنها توسط طراحان شرکت شهریار نوین میسر می باشد.


مطلب خوبی بود ؟
ارسال نظر
نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی شود
Copyright ©2016-2020 ShahriyarCarpet.ir , All Rights Reserved